Erkan ÖZTÜRK

Arama:    

     
   
   

Yeni Sayfa 1

   Destek Olmak için Lütfen Üye Olunuz:  
     E-mail:  

 

 
 Şifre:
 
   
  [1 [2 [3 [4 [5]  [6 [7 [8 [9 [10 [11
  

:: 31 MAYIS 2011 ::

   Bandar Abbas Şiraz yolu. Tarihten bir parça Persepolis...
Mustafa, good morning Selamın aleykum (adını hatırlamadığımdan) my brother Kahvaltı yaptın mı? Hayır Eşyalarını bırak gel. Eşyaları bırakıp otele döndüm, restoran da nefis kokular var, açım. Şefe bir şeyler söyledi sonra bana dönüp, kahvaltı bizim ikramımız ne istiyorsan söyle dedi. Ben de standart kahvaltı olsun, fark etmez dedim.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 30 MAYIS 2011 ::

   Merhaba İran. Bandar Abbastayım
Bazen mola vermişken motorumun etrafında dolanıyorum, sağına soluna bakıyorum. Sonra biraz uzaklaşıp yine bakıyorum güzel bu motor be. Çok derdimi kahrımı çekti, çok badireler atlattık beraber. Düşürdüm kırdım ama hala dostluğumuz devam ediyor. Allah bozmasın.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 29 MAYIS 2011 ::

   Dubaiden deniz yoluyla İran
Gece geç saatte daldım uykuya ve yuvarlandığım derin uykunun beynimdeki karşılığı bu. Neredeyim? Yatakta yatarken salak salak baktım sağıma soluma kısa bir hafıza yenilemesinden sonra hatırladım, medeni bir yerde ve ergonomik bir yataktaydım. Kuş tüyü yastıklarda ağır başımın izini ve yorgunluğumu bırakarak kalktım.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 28 MAYIS 2011 ::

   Cibutiden Dubaiye maceralı deniz yolculuğu, liman girişleri ve UAE
8 Mayıs 2011 Gemi dün gece geldi ve yükünü boşaltmaya başladı, ben yükleme için haber bekledim. Öğle gibi Mahir aradı ve yükleme yapılacak limanda buluşmamızı söyledi. Limana girmeden bana sakince “Biliyorsun bu bir kargo gemisi ve yeni kargo anlaşmaları yapılmış bu sebeple geminin rotası değişti Direk dubai’ye gitmiyor”

 devamı için tıklayınız...

  

:: 27 MAYIS 2011 ::

   Sanırım Dubaiye Motoruyla gelen ilk Türk Motosikletçiyim.
Cibuti'den Dubai'ye başlangıcından bitişine çok değişik bir yolculuk yaşadım, Konu başlıkları, 1- Gemiye binerken bana son dakika rota değişikliğini söylediler, Gemi direk Dubaiye gitmiyor Umman, İran, Duba, ama sadece 2 gün farkedecek (dediler) mecburen kabul ettim

 devamı için tıklayınız...

  

:: 6 MAYIS 2011 ::

   Hayatın İmbiği

 devamı için tıklayınız...

  

:: 3 MAYIS 2011 ::

   Cibuti günleri bölüm 4
Kabus geri döndü. Yolculuk için ayarladığımız gemide rötar var. Gemi 4 Mayısta gelecek 15-veya 16 mayısta yola çıkacak. Zaten 10 gün zaman harcadım Burada 4-5 gün kalmayı planlarken fazladan 1 hafta harcadım şimdi 2 hafta daha zaman kaybediyorum. Moralim çok bozuldu.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 28 NİSAN 2011 ::

   Cibuti günleri bölüm 3
Buradan gemiyle gideceğim için benzini kontrollü alıyorum. 1.7 dolar civarında litre fiyatı var. Tarmo’ya eğer Todjura taraflarına gideceklerse ayrılacağımızı oraya gitmek istemediğimi söyledim. O da Yolculuk için hazırlık yapmam lazım zaten biz de döneceğiz dedi. Önce tuz gölünde gezip dağlarla kesiştiği yere kadar gittik.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 26 NİSAN 2011 ::

   Cibuti günleri bölüm 2
Sabah Charko aradı, yarın birlikte Arta ve sonrasında Lake Asal’a gidelim dedi. Öğleden sonra buluştuk biraz konuştuk.

 devamı için tıklayınız...

  

:: 24 NİSAN 2011 ::

   Cibuti günleri Bölüm 1
Bu gün sabah Warsama ile birlikte gemi firmalarını dolaştım. Fiyatlar inanılmaz motor 800-1000 dolar arası bir fiyata gidiyor. Uçuş 500 dolar civarı. 100 dolar hesapladığım geçiş parası bu rakama çıkınca kara kara düşünmeye başladım.

 devamı için tıklayınız...

[1]--  [2]--  [3]--  [4]--  [5]- [6]--  [7]--  [8]--  [9]--  [10]--  [11]-- 
 

 

Bu Sitede Kullanılan Yazılı ve Görsel Materyalin Tamamı Erkan Öztürk'e Aittir ve İzinsiz Kullanılamaz