Erkan ÖZTÜRK

Arama:    

     
   
   

Yeni Sayfa 1

   Destek Olmak için Lütfen Üye Olunuz:  
     E-mail:  

 

 
 Şifre:
 
   

 Sigorta < GERİ

  GEZGİN MOTOSİKLETCİNİN SİGORTALARI


Bir motosikletçi bir yolculuğa çıkmadan önce sigorta hususunu özellikle sağlama bağlamalıdır. İşler tersine döndüğü zaman tek dayanak elinizdeki sigortalarınızdır. Zaten sigortanın anlamı da "başınıza gelebilecek öngeremediğiniz bir risk gerçekleştiğinde teminat altına alan bir garanti yoludur."

Araca ait sigortalar :  
1.KASKO : Çarpma çarpılma, yanma, yakılma, hırsızlık, devrilme ve Yol Yardımı ,gibi teminatları içeren aracınızın hasarını ödeyen bir sigortadır. Kasko sigortası yurt içinde geçerlidir. Yurtdışına çıkacağınız zaman gideceğiniz ve geçeceğiniz ülkeleri içeren, ek poliçe ile YURTDIŞI TEMİNATI eklenmelidir. Dikkat edeceğiniz husus özellikle doğu ülkelerinde gideceğiniz ülkeler de Kaskonun hangi teminatları içerdiğini, hırsızlığın hangi şartlarda geçerli olacağını bilerek yaptırın. Bazı şirketler yurtdışında Yol Yardımı teminatı da veriyorlar...

2.TRAFİK SİGORTASI : Türkiye de geçerli zorunlu mali sorumluluk sigortasıdır. 

3. GREEN CARD (Yeşil Sigorta) Bu poliçe yurtdışına araçla çıkan kişinin özelikle Avrupa be Balkan ülkelerinde geçerli Mali Sorumluluk Sigortasıdır. Bir araca, Kişiye veya herhangi birinin mahalline verebileceğiniz zararı karşılar. 

Kişiye Ait Sigortalar :

1. SAĞLIK SİGORTASI : 1 yıl boyunca olabilecek tüm sağlık sorunlarınızı kapsayan yurt içinde Limitsiz teminatları olan bir poliçedir. Yurt dışında geçerli olabilmesi için teminat eklenmesi gerekir. Özellikle motosiklet kazası sonucu olabilecek tedavinizi kapsayan teminatları olmalıdır. 

2. KAZA SİGORTASI : Her türlü kaza ve aynı zamanda Motosikleti kazlarını da  kapsayan teminatları olan oluşabilecek hastane masraflarını ödeyen aynı zaman da kaza sonucu Kalıcı bir sakatlık veya vefat durumunda kalanlara 100.000 Tl üzeri ödeme yapan önemli bir poliçedir. Motosiklet kazlarını kapsaması önemlidir.

3. SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI : Seyahatiniz boyunca başınıza gelebilecek her türlü hastalık veya sağlık sorununuza karşılık 30.000 USD'ye kadar teminatları olan limitli bir poliçedir. 

Tüm sigortalarınız için başvuracağınız adres gezilerimin de sponsoru 
0216 651 92 25 TLF'dan ulaşabilirsiniz.

YOLU SİZ ALIN RİSKİ BİZ ALALIM

Şahin Naci ŞAİR
 
 

 

Bu Sitede Kullanılan Yazılı ve Görsel Materyalin Tamamı Erkan Öztürk'e Aittir ve İzinsiz Kullanılamaz